ul. Ryżowa 9, Warszawa

PRZEGLĄDY

Przeglądy samochodowe

Mechanik w Warszawie. Naprawa samochodów – Rafmarmoto

Podstawowym warunkiem utrzymania samochodu w dobrym stanie technicznym, prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania jego wszystkich elementów oraz zminimalizowania wystąpienia niespodziewanych usterek, są regularnie i fachowo przeprowadzane przeglądy techniczne pojazdu. Aby Twój samochód pracował wydajnie i niezawodnie, należy poddawać go regularnym przeglądom – według wskazań producenta ale nie rzadziej niż raz w roku.

W ramach świadczonych usług oferujemy przeglądy okresowe: podstawowy i rozszerzony, a także przegląd auta używanego przed kupnem.

 

PRZEGLĄDY OKRESOWE

W ramach PRZEGLĄDU PODSTAWOWEGO oferujemy:

 

W ramach PRZEGLĄDU ROZSZERZONEGO oferujemy wszystkie czynności z przeglądu podstawowego i dodatkowo:

  • kontrolę stanu filtra kabinowego
  • kontrolę poziomu płynu w skrzyni biegów

PRZEGLĄD AUTA PRZED KUPNEM

W dzisiejszych czasach wielu z nas decyduje się na zakup swojego wymarzonego auta na rynku wtórnym – czyli samochodu używanego. Na rynku dostępnych jest mnóstwo kuszących ofert aut, w doskonałym stanie, z niewielkim przebiegiem, bezwypadkowych, serwisowanych – ogólnie idealnych i doskonale pasujących do naszych oczekiwań. Tak przynajmniej wynika z opisów, które pojawiają się w ogłoszeniach. Niestety nie wszystkie samochody są w rzeczywistości w tak wspaniałej formie, jak wynika z relacji oferenta. Jak sprawdzić czy istotnie, dane auto jest w tak idealnej formie jak widzi go jego sprzedawca? Pomóc Ci w tym może tylko fachowiec i profesjonalny sprzęt diagnostyczny. My dysponujemy zarówno fachową wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie, jak również profesjonalnym sprzętem diagnostycznym.

W tym zakresie oferujemy następujące usługi:

  • kontrola zawieszenia i wszystkich układów pojazdu
  • kontrola poszczególnych elementów auta mogących wskazywać na jego wypadkową przeszłość
  • badanie komputerowe sterowników
  • kontrolę karoserii oraz grubości lakieru /szpachli
  • na życzenie klienta sprawdzenie geometrii kół (opcja dodatkowo płatna)
Call Now Button