ul. Ryżowa 9, Warszawa

Wymiana tarcz i klocków. Cena, Warszawa

Wymiana tarcz i klocków. Cena, Warszawa

W warsztacie samochodowym Rafmarmoto wymiana klocków hamulcowych kosztuje 60 zł w przypadku jednej osi. Wymiana tarcz hamulcowych to wydatek 120 zł.

Wymiana tarcz hamulcowych oraz klocków hamulcowych jest niezwykle istotna dla prawidłowego działania układu hamulcowego. Ten z kolei ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo w podróży.

Zużyte elementy układu hamulcowego zwiększają ryzyko wypadku w razie wystąpienia nagłej sytuacji. Kierowca może nie być w stanie w porę zahamować lub dostatecznie wytracić prędkość. To z kolei negatywnie wpływa na bezpieczeństwo nie tylko osób podróżujących niesprawnym technicznie autem, ale także i innych.

Dlatego tak istotne jest, by wszyscy kierowcy odpowiedzialnie podchodzili do zagadnienia stanu technicznego pojazdu. Należy w porę dokonywać niezbędnych czynności serwisowych, w tym wymiany tarcz i klocków hamulcowych.

Serwis samochodowy Rafmarmoto

Serwis samochodowy Rafmarmoto w Warszawie oferuje szeroki zakres usług, włącznie z mechaniką samochodową, diagnostyką komputerową, elektryką i elektroniką, geometrią zawieszenia, klimatyzacją, wulkanizacją, czy przeglądami. Na naszej stronie internetowej znajduje się dokładna rozpiska usług uwzględniająca ceny. W razie potrzeby, klient może poprosić o wykonanie niestandardowych czynności, czy projektów.

Call Now Button