ul. Ryżowa 9, Warszawa

Audi serwis Warszawa – Włochy, Ryżowa 9, Rafmarmoto

Serwis Audi wykonuje warsztat samochodowy Rafmarmoto, znajdujący się na ulicy Ryżowej 9 w Warszawie. Zajmujemy się modelami różnych marek, w tym Audi. Specjalizujemy się w naprawie samochodów pogwarancyjnych, ze szczególnym naciskiem na marki premium.

Nasi mechanicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu są w stanie zdiagnozować i naprawić nieoczywiste usterki, także w przypadku najmocniejszych w gamie modeli RS.

Działamy zgodnie z określonymi procedurami i wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Szanujemy czas naszych klientów, każdorazowo uzgadniamy zakres przeprowadzanych przez nas czynności. W przypadku wykrycia nadmiernego zużycia „sąsiednich” elementów zalecimy podjęcie odpowiednich kroków w myśl zasady, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć. Zapewniamy wysokiej jakości usługi w znacznie niższych cenach w porównaniu do autoryzowanych serwisów. Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym warsztacie, spełniającym wszelkie wymogi i normy unijne.

Zajmujemy się naprawą takich modeli Audi jak m.in.: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, TT, R8, Q2, Q3, Q4, Q5, Q7, Q8.

Wykonujemy czynności z zakresu:

Nasz warsztat tworzą osoby, których łączy wspólna pasja do motoryzacji i sportów motorowych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i technologicznym, pozwalającym na realizację ambitnych projektów tuningowych, czy np. wymianę silnika na jednostkę spoza standardowej gamy producenta.

Śledzimy nowości ze świata motoryzacji, o których zresztą sami niekiedy piszemy na naszym blogu. W razie pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną (795 110 114) lub mailową (kontakt@rafmarmoto.pl). Ceny usług znajdują się na naszej stronie, w zakładce „Cennik”.

 

Call Now Button