ul. Ryżowa 9, Warszawa

795 110 114 kontakt@rafmarmoto.pl

Warsztat Warszawa. Profesjonalna naprawa samochodów

Warsztat samochodowy Warszawa

Warsztat samochodowy Rafmarmoto mieści się na ulicy Ryżowej 9 w Warszawie. Zajmujemy się m.in. mechaniką samochodową, diagnostyką komputerową, elektryką i elektroniką, geometrią zawieszenia, klimatyzacją, wulkanizacją i przeglądami, w tym podstawowym, rozszerzonym, a także przed zakupem pojazdu. Jesteśmy rzetelną firmą z wieloletnim doświadczeniem profesjonalnie podchodzącą do klientów – dbamy o ich dobro a także wspólną relację. Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego zawsze podczas oględzin zwracamy uwagę na wszelkie odstępstwa od normy i w razie potrzeby proponujemy rozszerzenie zakresu usług. Konsultujemy się z klientami na każdym etapie. Dowiedz się dlaczego tak wiele osób korzysta z naszych usług.

Warsztat Warszawa – usługi

Mechanika samochodowa

W zakres usług mechaniki samochodowej wchodzą przeglądy okresowe, usługi eksploatacyjne (wymiana płynów, olejów, filtrów, klocków hamulcowych, szczęk, tarcz, bębnów), naprawa układów jezdnych, hamulcowych, kierowniczych, wydechowych, zawieszeń, silników, rozrządu, sprzęgieł, serwis układu bezpieczeństwa i systemów antypoślizgowych.

Diagnostyka samochodowa

Oferujemy pełną diagnostykę silnika, automatycznej skrzyni biegów, poduszek powietrznych, systemów ABS (i innych), wyszukiwanie usterek w uszkodzonym układzie elektroniki, wraz z naprawą, testowanie sterowników i podzespołów, programowanie i kodowane pojedynczych sterowników, kasowanie błędów i inspekcji.

Elektryka i elektronika

Zamontujemy radioodbiorniki, DVD, haki, czujniki parkowania, zaprogramujemy centralki i immobilisery, naprawimy instalację elektryczną i elektroniczną, wcześniej dokonując diagnozy systemów.

Geometria zawieszenia

Dokonamy oględzin zawieszenia i w razie potrzeby ustawimy geometrię zawieszenia, co bezpośrednio przełoży się na większy komfort jazdy a przede wszystkim bezpieczeństwa. Właściwe ustawienie jest gwarantem stabilności pojazdu oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia nieoczekiwanego zachowania, wpadnięcia w poślizg. Do tego zapewnia ekonomiczne zużycie opon i niższe zużycie paliwa. Warto sprawdzić geometrię przynajmniej raz w roku.

Przeglądy – podstawowy, rozszerzony, przed zakupem

W ramach przeglądu przeprowadzimy kontrolę oświetlenia zewnętrznego, stanu opon i ciśnienia w kołach, poziomu olejów (lub wymianę): silnikowego, chłodzącego, hamulcowego, w układzie wspomagania kierownicy, jak również poziom płynu w spryskiwaczach, stan wycieraczek, akumulatora, filtra powietrza, elementów zawieszenia z przodu i z tyłu, amortyzatorów, elementów układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, napędowego i pasków klinowych. Ponadto w przeglądzie rozszerzonym sprawdzimy stan filtra kabinowego oraz poziom płynu w skrzyni biegów. Zaś w przypadku usługi przeglądu auta przed zakupem, dokonamy oględzin zawieszenia, wszystkich układów pojazdu, elementów mogących wskazywać na powypadkową przeszłość, zbadamy komputerowo sterowniki, sprawdzimy grubość lakieru, a w razie życzenia klienta także geometrię kół.

Doświadczeni mechanicy i działanie zgodnie z procedurami

Warsztat samochodowy tworzą przede wszystkim pracownicy. Bogate doświadczenie i styczność z różnymi modelami wielu marek pozwoliło na ich dokładne poznanie. Mechanicy w warsztacie samochodowym Rafmarmoto są w stanie poradzić sobie również z nietypowymi, wymagającymi usterkami. Podczas pracy trzymają się określonych procedur i wykorzystują specjalistyczne narzędzia.

Warsztat samochodowy Warszawa
Nasz auto serwis specjalizuje się w naprawach najnowszych modeli takich marek jak m.in.: Alfa Romeo, Audi, BMW, DS, Infiniti, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes, Porsche, Subaru, Volkswagen i Volvo

Naprawy pogwarancyjne, auta luksusowe

Doskonale wyposażony budynek przeznaczony specjalnie do celów warsztatowych spełnia wszelkie wymogi i normy unijne. W efekcie jesteśmy w stanie oferować bardzo wysoką jakość usług, porównywalną do najlepszych autoryzowanych serwisów. I to wszystko w znacznie przystępniejszej cenie. Zajmujemy się naprawą także nowoczesnych samochodów luksusowych i z segmentu premium, w szczególności pojazdów pogwarancyjnych.

Pasjonaci motoryzacyjni

Dla pracowników naszej firmy styczność z samochodami to przyjemność. W ten sposób realizujemy swój zapał motoryzacyjny. Śledzimy najnowsze wiadomości ze świata, a także piszemy o nowościach na naszym blogu. Bardzo mocna więź łączy nas z motorsportem, dlatego szczególnie chętnie realizujemy ambitne projekty.

Podziel się opinią

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz wyrażania opinii na temat świadczonych przez nas usług na FacebookuGoogle oraz DobryMechanik.pl. Staramy się dokładać wszelkich starań na każdym etapie naprawy samochodu. Wierzymy, że Państwa opinie pozwolą nam w realizacji usług na najwyższym poziomie. Jednocześnie dziękujemy za zaufanie oraz wszystkie wystawione opinie.

Rafmarmoto serdecznie zaprasza na ulicę Ryżową 9. Wspólnie zadbamy o Twój samochód.

Call Now Button