ul. Ryżowa 9, Warszawa

Pogwarancyjny warsztat samochodowy, Warszawa

Warsztat samochodowy Warszawa

W warsztacie samochodowym Rafmarmoto, w Warszawie, zajmujemy się naprawą nowoczesnych samochodów, które już nie są objęte gwarancją producenta. Oferujemy wysoką jakość usług oraz znacznie niższe ceny w porównaniu do autoryzowanych serwisów. Zostając naszym klientem masz gwarancję dokładnej diagnostyki i rzetelnie wykonanej naprawy.

Ze względu na dobro klienta, przy okazji wykonywania czynności serwisowych, zawsze ustalamy ewentualne rozszerzenie zakresu usług. Niekiedy wymiana sąsiednich elementów jest wskazana lub niezbędna, a dokonanie jej podczas realizowanego już zlecenia pozwala zredukować koszty.

Działamy według ściśle określonych procedur. Postępowanie zgodnie z wytycznymi gwarantuje możliwie wysoką jakość świadczonych usług – nasze standardowe działania pozwalają na wydłużenie żywotności poszczególnych podzespołów, jak i całego układu. Nie tylko “leczymy” objawy, ale także zapobiegamy powstawaniu nowych usterek.

Naprawy pogwarancyjne w warsztacie samochodowym

Nasz nowoczesny i doskonale wyposażony budynek, powstał specjalnie do celów warsztatowych i spełnia wszelkie wymogi i normy unijne. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym m.in.: mechanikę samochodowa, elektrykę i elektronikę, wulkanizację, przeglądy, diagnostykę komputerową, geometrię zawieszenia i serwis klimatyzacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Call Now Button