ul. Ryżowa 9, Warszawa

Auto mechanik Warszawa, Włochy

Warsztat samochodowy Warszawa

Szukasz warsztatu samochodowego w Warszawie? Chcesz naprawić auto, wymienić olej, dokonać przeglądu, diagnostyki, serwisu klimatyzacji lub uporać się z usterkami elektryki? Oczekujesz od mechanika wysokich kwalifikacji, bogatego doświadczenia i umiejętności sprostania nawet najcięższym zadaniom? 

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś zapoznać się z ofertą warsztatu samochodowego Rafmarmoto. Działamy w doskonale wyposażonym budynku, stworzonym specjalnie do celów warsztatowych, który spełnia wszelkie normy i restrykcje unijne. Nasi mechanicy potrafią poradzić sobie z nietypowymi usterkami. Działają według określonych procedur i są w stanie z powodzeniem ustalić przyczynę problemu.

Volvo XC60
Auto Mechanik Rafmarmoto oferuje wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach.

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta, którego informujemy o stanie rzeczywistym pojazdu, ustalając każdorazowo zakres dokonywanych napraw, konsultując koszty podzespołów oraz robocizny. Dysponujemy odpowiednim zapleczem, nowoczesnym sprzętem oraz specjalistycznymi narzędziami. Oddając auto w nasze ręce masz gwarancję dobrze wykonanej naprawy, wysokiej jakości usługi oraz znacznie niższych cen w porównaniu do autoryzowanych serwisów. Zadbamy o to, by Twój samochód funkcjonował możliwie niezawodnie i wydajnie, co poskutkuje wydłużoną żywotnością podzespołów, jak i całego układu. Wychodzimy bowiem z założenia, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Staramy się dokonywać wszelkich czynności serwisowych z najwyższą dokładnością, niezależnie od stopnia komplikacji, dzięki czemu zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu stałych klientów. Wśród nich jest Pan Andrzej Biernacki, właściciel Volvo XC60 2.4 D5:

Ze swoim szwedzkim samochodem miałem sporo problemów i to pomimo tego, że jestem jego pierwszym właścicielem. Po 2 latach od wygaśnięcia okresu gwarancyjnego wymieniono w moim XC60 m.in. pompę wspomagania, koło dwumasowe i sprzęgło. Nim trafiłem do Rafmarmoto, korzystałem z usług autoryzowanego serwisu Volvo – o ile na jakość serwisu narzekać nie mogłem, o tyle rachunek, jaki mi wystawiali po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego, pozostawiał wiele do życzenia. Rafmarmoto cenię za czas realizacji usługi, kontakt z klientem, a przede wszystkim stosunek jakości do ceny.

Gdzie nas znajdziesz?

Znajdziesz nas na ulicy Ryżowej 9 w Warszawie, na tyłach Stomatologii Martomedica. Zajmujemy się naprawą wszystkich aut popularnych marek samochodowych.

Call Now Button