ul. Ryżowa 9, Warszawa

BMW X5 M i X6 M w odmianach Competition First Edition. Limitowane do 250 sztuk

Po 12 miesiącach od premiery BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition, bawarski producent zaprezentował oba modele w limitowanych do 250 sztuk edycjach First Edition. 

Oba auta dostępne są w dwóch matowych kolorach – srebrnym Individual Frozen Dark Silver i niebieskim BMW Individual Frozen Marina Bay Blue. Standardem są lekkie felgi aluminiowe M w rozmiarze 21 z przodu i 22 cali z tyłu, jak również elementy wykończone włóknem węglowym, w tym: pokrywa silnika, osłony lusterek bocznych i tylny spojler.

Wnętrze wykończono skórą BMW Individual Merino w dwukolorowej konfiguracji – Silverstone i Midnight Blue. W oczy rzucają się czarne wstawki z Alcantary oraz kontrastowe szwy w pomarańczowym kolorze Sakhir Orange. Podsufitkę pokryto w Alcantarze. Dopełnieniem niepowtarzalnego charakteru są liczne akcenty z włókna węglowego oraz napis “First Edition X/250” – gdzie X oznacza numer serii. 

Producent nie dokonał żadnych modyfikacji mechanicznych. Oba modele wciąż są napędzane tym samym 4,4-litrowym silnikiem V8 twin-turbo o mocy 625 KM i 750 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Na ten moment nie wiadomo kiedy auta trafią do sprzedaży oraz ile będą kosztować. 

Call Now Button