ul. Ryżowa 9, Warszawa

Dlaczego warto wybrać nasz warsztat samochodowy?

Warsztat Rafmarmoto samochodowy położony jest na ulicy Ryżowej 8 w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Nasz warsztat samochodowy wyróżnia przede wszystkim doświadczoną kadrą mechaników, profesjonalnym podejściem do Klienta i świadczonych usług, ale przede wszystkim uczciwością oraz transparentnością. O wszelkich czynnościach nasi Klienci są na bieżąco informowani, jak również o postępach prac. To właśnie do nich należy ostateczna decyzja odnośnie zakresu napraw, co bezpośrednio przekłada się na całkowity koszt usług.

Nie szukamy usterek tam, gdzie ich nie ma, ani nie zamieniamy części na tańsze odpowiedniki utrzymując stanowisko, jakoby były one oryginalne. Za to wychodzimy z założenia, że profilaktyka jest efektywniejsza od leczenia skutków i dlatego widząc potencjalnie wadliwe komponenty, które mogą wyrządzić spore szkody, informujemy o tym Klientów, zostawiając im ostateczną decyzję co z tym zrobią. Z chęcią dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i jesteśmy w stanie przekazać wiedzę w sposób zrozumiały dla osób mniej technicznych. Do tego nieustannie się dokształcamy, w efekcie czego jesteśmy w stanie poradzić sobie z najróżniejszymi usterkami niezależnie od tego, z jakiej marki samochodem mamy do czynienia.

Również wiek pojazdu nie ma dla nas znaczenia – w naszym warsztacie samochodowym jesteśmy w stanie sobie poradzić nawet z najnowocześniejszymi konstrukcjami. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.. Pracujemy według skrupulatnie wypracowanych norm tak, aby świadczyć najlepsze możliwe usługi. To właśnie dzięki temu nasi Klienci darzą nas takim zaufaniem i dokonamy wszelkich starań, by tak pozostało.

Call Now Button